აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლესი საარჩევნო კომისიის წარმომადგენლებმა მონაწილეობა მიიღეს სამუშაო შეხვედრაში, რომელიც 23-24 დეკემბერს ცესკოს ორგანიზებით და საარჩევნო სისტემების საერთაშორისო ფონდის (IFEშ) მხარდაჭერით კახეთის რეგიონში გაიმართა.
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2024 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტზე მუშაობა დაასრულა. სამუშაო შეხვედრა, რომელიც მიმდინარე წელს განხორციელებული საქმიანობის შედეგების განხილვასა და სამომავლო საქმიანობის დაგეგმვას ითვალისწინებდა, განსხვავებული მიდგომით, ინკლუზიურად და თანამშრომელთა მაღალი ჩართულობით ჩატარდა.

On 23-24 December 2023 the workshop, organized by the Central Election Commission and the International Foundation for Electoral Systems (IFES), was held in Kakhetia Region. The workshop had an attendance of the representatives from the Supreme Election Commission of Adjara.
The Election Administration (EA) of Georgia has completed its work on the project of the 2024 Action Plan. The workshop, covering a discussion of implemented activities in 2023 as well as plans for future initiatives, was held inclusively and had equal and highly interactive participation of the staff members.